Programmas ”Latvijas skolas soma” ietvaros DAVV viesojās Liepājā!

Programmas ”Latvijas skolas soma” ietvaros DAVV viesojās Liepājā!

18.oktobrī kultūrizglītības programmas ‘’Latvijas skolas soma’’ ietvaros 4.kursa pavāri un pedagoģe Iveta Čerpinska apmeklēja Liepājas koncertzāli ‘’Lielais dzintars’’ un Interjera muzeju ”Hoijeres kundzes viesu nams’’.

Izglītojamo atsauksmes:

Patika Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” – tās ipatnējā arhitektūra, tas forma un dzintara  krāsa. Ļoti patika Hoijeres  kundzes viesu namā, gides interesantais stāstījums un demonstrējumi cimdos. Patika ēst Hoijerskrogā un izbaudīt senatnīgo gaisotni un apkalpošanu. Patika būt pludmalē un interesantais vides objekts – dzintara pulkstenis. (Mairita)

Man patika krodziņš un krodziņa muzejs. Ļoti garšoja ēdiens krodziņā. Patika pie jūras augstie viļņi.(Artūrs)

 Man patika viss. It sevišķi krodziņā, pie jūras un koncertzālē skatīties no augšas uz Liepāju caur oranžo stiklu. Patika īpatnējais lifts.(Sanija)

Patika Lielais Dzintars , kurā bija instruments- dāvana  līdzīgs klavierēm, Zviedrijā gatavots. Arī Hoijers muzejā un būt pie jūras (Sofija Daniela)

Man ekskursijā patika pilnīgi viss. Varbūt vienīgi koncertzālē gidi nevarēja saprast viņas runas veida dēļ. Guvu ieskatu par senajiem laikiem, kādi izskatījās trauki, mēbeles, istabas. (Rūta Ārija)