Programmas ”Latvijas skolas soma” ietvaros viesojāmies Turaidas muzejrezervātā!

Programmas ”Latvijas skolas soma” ietvaros viesojāmies Turaidas muzejrezervātā!

  • Post comments:0 Comments

Kultūrizglītības programmas ‘’Latvijas skolas soma’’ ietvaros 1.kursa viesmīlības pakalpojuma speciālisti un 2. kursa datorsistēmu tehniķi apmeklēja Turaidas muzejrezervātu un piedalījās orientēšanās spēlē ‘’Tūkstošgades stāsts’’.

Nodarbības mērķis bija aktīvā un izglītojošā veidā sadarboties un, meklējot dažādus objektus un atsevišķus priekšmetus, un klausoties stāstos un teikās, iepazīt Latvijas vēsturi un Turaidas vēsturisko centru.

Izglītojamie dalījās vairākās komandās un katra komanda saņēma darba lapas, kuras spēles gaitā bija jāizpilda. Spēles laikā dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar leģendu par Turaidas rozi, saskaitīt pils torņa pakāpienus, atpazīt viduslaiku mūziku, atminēt krustvārdu mīklu un veikt citus interesantus uzdevumus. Spēles noslēgumā muzejrezervāta gides apkopoja komandu rezultātus, atklāja spēles pareizās atbildes un apbalvoja labākās komandas.

Orientēšanās spēles laikā izglītojamie pilnveidoja tādas prasmes kā darbs komandā, savstarpējā sadarbība, orientēšanās apvidū, kartes izmantošana, precizitāte, lasītprasme, prasme klausīties un ātrums.

Atbildēt