DIGITĀLĀ NEDĒĻA 2021 –               PIESLĒDZIES, UZZINI, DALIES

DIGITĀLĀ NEDĒĻA 2021 – PIESLĒDZIES, UZZINI, DALIES

 • Post comments:0 Comments

Jau 12. reizi Latvijā tiek organizēta Eiropas kampaņas ALL Digital Week 2021 ietvaros Digitālā nedēļa!

Informatīvo kampaņu no 2021.gada 22. līdz 26. martam organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM), partneriem un reģionālajiem koordinatoriem novados.

Digitālās nedēļas pasākumu koordinēšanu Dobeles novadā veic Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs (Dobeles PIUAC) kopā ar sadarbības partneriem – Dobeles novada Centrālo bibliotēku un Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošo vidusskolu.

Latvijā “Digitālā nedēļā” ietvertas šādas galvenās tēmas:

 • Kā mainīt sabiedrības paradumus un izmantot esošās iespējas?
 • Digitālās iespējas ikdienai: E-pakalpojumu izmantošana tikai 2 minūšu attālumā – mācies un turpmāk izmanto e-pakalpojumus neejot uz iestādēm klātienē
 • Digitālās prasmes uzņēmējiem
 • Digitālās identitātes un drošības diena. Kibernakts 2021
 • Tava profesija tehnoloģiju nozarē

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad Digitālā nedēļa 2021 tiks organizēta kā tiešsaistes pasākumu kopums. Nedēļas laikā tiks organizēti gan centrālie pasākumi un diskusijas, kam varēs sekot līdz interneta tiešraidēs, gan arī citi tiešsaistes pasākumi, ko organizēs partneri visos Latvijas reģionos: skolās un bibliotēkās, nevalstiskajās organizācijas, pašvaldībās un uzņēmumos. Būs iespējams pārbaudīt savas digitālās prasmes pašnovērtējuma testos un konkursos.

Detalizētāku nedēļas notikumu apskatu Latvijā variet apskatīt notikumu kalendārā interneta mājas lapā www.eprasmes.lv.

 

Atbildēt