”Veselības diena” Rīgas Tūrisma radošās industrijas tehnikumā!

”Veselības diena” Rīgas Tūrisma radošās industrijas tehnikumā!

  • Post comments:0 Comments

13. aprīlī Rīgas Tūrisma radošās industrijas tehnikumā norisinājās ”Veselības diena” uz, kuru ieradās 12 profesionālo skolu direktori kopā ar saviem vietniekiem un sporta skolotājiem no visiem četriem reģioniem, tostarp DAVV direktors Romāns Griškevičs, direktora vietniece Elīna Legzdiņa un sporta skolotājs Raivis Ķipsnis.

Sacensības tika organizētas trīs blokos: sacensības direktoriem, sacensības direktora vietniekiem kopā ar sporta skolotājiem un sacensības starp reģioniem. Šajās sacensībās skolas un reģioni tika vērtēti trīs nominācijās par trīs ceļojošajiem kausiem – “Arņa Gulmaņa piemiņas ceļojošais kauss” sportiskākajai skolai, “Sportiskākais reģions” kopvērtējumā, kauss “Trīs Jāņi“ sportiski simpātiskākajai komandai. Pirmie sāka direktori, kuri sacentās ne tikai par AMI centra medaļām un Rīgas TRIT diplomiem, bet arī par iespēju pārstāvēt Latvijas komandu direktoru trīs cīņā Baltijas valstu 28.sporta spēlēs 28.aprīlī Ogrē. Direktori sacentās visās trīs disciplīnās, kuras paredzētas Baltijā.

Vīriešiem visās disciplīnās 1.vieta un 3 zelta medaļas DAVV direktoram R.Griškevičam, 2.vieta un 3 sudraba medaļas J.Rozenblatam.

Direktora vietnieki un sporta organizatori arī veica tās pašas disciplīnas un interesantiem elementiem bagāto stafeti ar dažādu sporta veidu elementiem. Rezultāti:

1. v. – Rīgas Tehniskā koledža,

2. v. – Aizkraukles PVS,

3. v. – DAVV.

Reģionu sacensībās apvienotās komandas spēlēja volejbolu, kurās bija jābūt vismaz vienam direktoram:

1. v. – Latgale, komandā Jēkabpils AK direktore R. Pole,

2. v. – Rīga, komandā Rīgas VT direktore D. Vanaga,

3. v. Kurzeme-Zemgale komandā DAVV direktors R.Griškevičs.

R.Krūkle, R.Griškevičs un 2020. gada uzvarētājs A.Sņegovičs no Vidzemes TDT pārstāvēs Latvijas komandu profesionālās izglītības Baltijas valstu sporta spēlēs.

Atbildēt