Programmas ”Latvijas skolas soma” ietvaros viesojāmies Līgatnē!

Programmas ”Latvijas skolas soma” ietvaros viesojāmies Līgatnē!

  • Post comments:0 Comments

17. novembrī DAVV 4.kursa viesmīlības pakalpojumu speciālisti un pedagoģe Ieva Grīnberga kultūrizglītības ‘’Latvijas skolas soma’’ ietvaros apmeklēja Līgatnes papīrfabriku un papīrfabrikas vēsturisko centru, kā arī piedalījās orientēšanās spēlē ‘’Papīrfabrikas ciemata noslēpumi’’.

Mācību ekskursija bija saistīta ar tādiem mācību priekšmetiem kā Tūrisms un viesmīlība, Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija.

Sākumā izglītojamie aizvadīja izzinošu ekskursiju gida pavadībā, kur jauniešiem bija iespēja iepazīties ar viesmīlības uzņēmuma darbiniekiem, pienākumiem, ekskursijas vadīšanu, izprast tūrisma un viesmīlības nozares struktūru, tās īpatnības un darba vidi, izprast komandas darba nepieciešamību kvalitatīvu tūrisma un viesmīlības pakalpojuma sniegšanā.

Pēc izzinošās ekskursijas izglītojamie veica prakstisku uzdevumu – foto orientēšanās spēli, kurā, vajadzēja attīstīt tādas prasmes kā komandas sadarbība, vērīgums, rezultātu fiksēšana.

Izglītojamo atsauksmes:

  1. Bija interesanti pabūt vietā, kur neesmu bijusi. Ekskursija ļoti atbilda profesijai-tūrisms, daba, cilvēku darbs.
  2. Maza, skaista, klusa vieta-domāta atpūtai.Patika gides stāstītais-vietas saglabāšanas kultūras mantojuma saglabāšana un nodošana nākamajām paaudzēm.
  3. Citāds tūrisma veids, kas nav bieži sastopams. Mazas, skaistas vietas izcelšana un lepošanās.

Atbildēt